Služby

Naše služby

Technické plánování výroby

Naši konstruktéři a programátoři přetaví Vaše představy a požadavky do konkrétních tvarů pomocí 3D modeláře SolidWorks.

Dělení plechů - 6 špičkových strojů

Stroje od firmy TRUMPF umožňují flexibilní obrábění širokého spektra dílů. Kromě děrování nabízejí stroje možnost tváření plechových dílů nebo vyřezání závitů, vše na jednom stroji. Děrovací hlava umožňuje natočení nástroje do libovolné úhlové polohy. To minimalizuje dobu přípravy přístroje a zvyšuje vaši produktivitu.

Zámečnická dílna, obrábění, odjehlení

Pomocí technologie Haeger zajistíme zalisování spojovacích prvků s automatickým podáváním. Dále umíme kondenzátorové navařování, lisování a nýtování spojovacích prvků. Klinčování, vrtání, závitování, řezání, frézování, soustružení, zakružování, broušení a spoustu dalšího. Špičkový stroj Costa Metal zajistí broušení a odjehlování hran, povrchu a následné odmaštění.

Ohýbání plechů - 8 ohraňovacích lisů

Zde součástky získávají svůj tvar. Vyrábíme přesně a hospodárně jednoduché i složité díly v každém formátu. Vždy profitujeme z vysoké kvality dílu, z výhod flexibility, inovativních nástrojů, promyšlených řešení automatizace a inteligentního softwaru od jednoho dodavatele.

Svařování

Certifikovaně svařujeme ocel, nerez i hliník metodami TIG - WIG a MIG - MAG. Provádíme kompletní přípravu dokumentace. Kontroly svařů provádí specializování pracovníci NDT. Také provádíme rovnání, opracování a finální úpravu svářenců a svarů pro další stupně úprav.

Lité těsnění

Pomocí automatizovaného lineárního robota mícháme a nanášíme PU těsnění a lepíme skla silikonem.

Montáže a kooperace

Z hotových součástek zkompletujeme sestavy do konečné podoby. Kompletujeme skříně, rozvaděče a jiné podskupiny. Montujeme kabely, hydraulické prvky, podsestavy. Také zajišťujeme nákup montovaných komponent. V případě požadavků zajišťujeme v kooperacích různé povrchové úpravy – galvanické a žárové zinkování, eloxování, moření, černění, tryskání různými druhy abraziva.

Kontrola kvality

Celá společnost se řídí systémem managementu kvality ISO 9001. Všechny výrobny naší spolčnosti procházejí důslednou kontrolou pracovištěm OTK, které má k dispozici certifikovaný 3D přstoj CimCore 7530. Samozřejmostí je také mezioperační kontrola v průběhu výroby. Vše evidujeme do protokolu s naměřenými hodnotami. Naše společnost každoročně podstupuje zákaznické, certifikační a recertifikační audity.

Logistika a doprava

Disponujeme rozsáhlým skladovacím zázemím. Všechny Vaše výrobky řádně značíme pomocí kvalitních štítků. Vše pečlivě balíme do kvalitního obalového materiálu. Vlastníme 2 soupravy DAF, které disponují 36 paletovými místy, 4 dodávkové vozidla a spolupracujeme se renomovanými spedičními společnostmi. Expedujeme Just in Time.

CNC METAL s.r.o.

Suderova 2037/26
Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky
709 00
IČO : 26861453
DIČ : CZ26861453
Bankovní spojení : 6611166111/2010, FIO Banka

Zapsána u Krajského soudu v Ostravě
oddíl C, vložka 50643, 11.05.2005.

Kontakty

tel. :
+420 733 743 003
+420 733 783 300

email :
info@cncmetal.cz

Translate »