Dělení plechů

Středisko dělení

Stroje od firmy TRUMPF umožňují flexibilní obrábění širokého spektra dílů. 

Kromě děrování nabízejí stroje možnost tváření plechových dílů nebo vyřezání závitů, vše na jednom stroji. 

Děrovací hlava umožňuje natočení nástroje do libovolné úhlové polohy. To minimalizuje dobu přípravy přístroje a  zvyšuje vaši produktivitu. 

Inovativní trendy jako jsou aktivní a spouštěcí matrice zaručují nejlepší kvalitu dílů. 

Inteligentní možnosti automatizace snižují zatížení operátorů a zvyšují výkon. 

Při volbě mezi CO2 laserem a pevnolátkovým laserem Vám poradíme s ohledem na váš cíl a najdete pro vás optimální a nejhospodárnější řešení. 

Jedině vaše použití rozhoduje o tom, který laserový obráběcí stroj je pro Vás ten správný. Nezaměřujeme se přitom jen na dobu řezání, ale pracujeme také na optimalizaci veškerých předchozích a následných procesů v oblasti řezání laserem.

 Zpracováváme materiály – konstrukční ocel, nerezová ocel, hliníkové slitiny, měď, mosaz, lexan a plasty.K dispozici máme 7 špičkových strojů firmy Trumpf

Špičkový kombinovaný stroj pro nejnáročnější požadavky na kvalitu dílů, produktivitu a flexibilitu s automatizací. Šetrné zpracování – aktivní matrice spolu s kartáčovými stoly zabraňující poškrábání plechů.

Nově definuje produktivitu, procesní spolehlivost a flexibilitu, vratné upínací čelisti zajišťují maximální kvalitu a přesnost dílů a zároveň také maximální využití materiálu. Jsme produktivnější díky automatizaci. Šetrné zpracování – aktivní matrice.

Nový Fiber laser s nejvyšším výkonem 6 kW. Stroj disponuje automatickým podáváním plechů na vstupu a separací výpalků na výstupním pásu.

Pevnolátkový laser vyniká svou flexibilitou a spolehlivostí. Rychlý stroj pro všechny řezací úlohy. Umožňuje opracování barevných kovů.

CO2 laser Stroje této série se vyznačují univerzálním talentem k laserovému řezání. Vynikající kvalita paprsku zaručí přesné výsledky řezání.

Pomocí speciálních nástrojů umíme také :

  • zhotovit rozličná tváření
  • strojní závitování
  • popisovaní a značkování
  • kalibrovat otvory
CNC METAL s.r.o.

Suderova 2037/26
Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky
709 00
IČO : 26861453
DIČ : CZ26861453
Bankovní spojení : 6611166111/2010, FIO Banka

Zapsána u Krajského soudu v Ostravě
oddíl C, vložka 50643, 11.05.2005.

Kontakty

tel. :
+420 733 743 003
+420 733 783 300

email :
info@cncmetal.cz

Translate »